הדרך הנכונה להזמין סיכומי מאמרים

אפליקציה לסיכום מאמרים

אפליקציה לסיכום מאמרים

בשנים האחרונות נכנסו לחיים הסטודנטיאליים לא מעט אפליקציות שמקצרות תהליכים ועוזרות לייעל את הלימודים. בתוך העומס הגדול של שילוב בין לימודים לתואר, עבודה והחיים עצמם לא פשוט לשבת במשך שעות ארוכות, לסכם מאמרים ולכתוב עבודות. בין היתר ישנן אפליקציות של סיכום מאמרים אוטומטי. אפליקציות אלו אמנם מאפשרות תמצות מהיר של מאמרים, אך האם הן באמת מייעלות לנו את תהליך העבודה?

בין האפליקציות לסיכום מאמרים תמצאו יישומים כמו LK Summarizer ו-Summy. שתי האפליקציות הבינלאומיות האלו עובדות בדומה לגוגל-טרנסלייט. הסטודנט מעלה טקסט למערכת ומיד מקבל תמצות של עיקרי הדברים.

ישנן שתי בעיות עיקריות לעבודה עם אפליקציות אלו. הבעיה הראשונה היא בעיית השפה. מרבית האפליקציות היום הן כאמור באנגלית ולמרות שהן תומכות בעברית, הן לא יודעות לתפקד בצורה טובה ולספק תוכן הגיוני וקוהרנטי. כתוצאה מכך סטודנט שמשתמש בהן יכול לקבל טקסט עם המון טעויות וחוסר דיוק.

בעיה נוספת היא שהסיכום נעשה ללא מבט של איש מקצוע, באופן טכני לגמרי. למרות שהאוטומציה הזו מקצרת את הזמן ואין צורך להתנהל מול מענה אנושי, עדיין במקרה זה סטודנטים נחשפים להרבה אי דיוקים במקרה הטוב או מקבלים טקסט בלתי קריא במקרה הרע, ולפעמים יש צורך לחזור שוב אל האינטרנט ולחפש פתרונות אחרים או פשוט לשבת ולסכם מחדש את המאמרים. בחלק מהמקרים הסיכום האוטומטי ישמיט פרטים חשובים ומרכזיים ולמעשה רק יזיק ולא יעזור.

הפתרון: הזמנה אוטומטית של סיכום אנושי

אתר סיכום מציע לכם את הנוחות של ההזמנה האוטומטית עם האיכות של הסיכום האנושי. 

מה זה אומר? אתם יכולים לבצע הזמנת סיכום שתאושר באופן אוטומטי ומיידי עם התשלום, בלי צורך בהתכתבויות והמתנה. הסיכום יבוצע על ידי מסכם מומחה שמבין בתחום הידע הרלוונטי, וכותב בצורה ברורה תקינה ואיכותית.

האתר מספק שירות סיכום בעברית של מאמרים בעברית ובאנגלית, והמחיר נוח – ואם חולקים אותו עם עוד כמה חברים ללימודים הוא אפילו ממש משתלם.

אפשר להזמין סיכום מורחב וגם לזרז את זמן קבלת הסיכום, שהוא על פי רוב שבוע מרגע ההזמנה.

מה היתרונות של אתר Sicum.co.il על פני אפליקציה לסיכום מאמרים?

  • הסיכומים מבוצעים על ידי מסכמים מקצועיים, בשפה אקדמית המותאמת למוסדות האקדמיים בישראל ולא על ידי רובוטים ואלגוריתמים.
  • ניתן להעלות מאמרים שלמים בקלות ולא במקבצי טקסטים כמו שניתן בחלק מהאפליקציות. ההעלאה היא אינטואיטיבית ופשוטה ואין צורך בתוכניות שדרוג ותשלומים נוספים בדומה לאפליקציות.
  • תוצר קוהרנטי, קריא ומדוייק
  • תמיכה מלאה בעברית ובאנגלית
  • הסיכום מתאים לשימוש אקדמי

בשאלה האם להיעזר באפליקציה לסיכום מאמרים או לבחור דווקא באתר סיכום Sicum.co.il –  הבחירה היא ברורה. הדיוק, התמיכה בעברית והמקצועיות של האתר עולים על השירות האוטומטי של כל אפליקציה. לחצו על הכפתור, העלו את המאמר או המאמרים שתרצו לסכם, ובחרו האם ברצונכם להרחיב את היקף הסיכום והאם ברצונכם לזרז את קבלתו. מיד יופיע סכום לתשלום והתאריך בו תקבלו את הסיכום. ברגע ששילמתם יצאנו לדרך ואתם תקבלו אותו למייל שהזנתם בדיוק בזמן!

שיתוף: