הדרך הנכונה להזמין סיכומי מאמרים

אודות

אתר Sicum.co.il גאה להיות האתר היחיד שמאפשר הזמנה אונליין של סיכומי מאמרים. פשוט גררו את המאמרים שאתם רוצים לסכם לטבלה בעמוד הראשי, והמחירים ולוח הזמנים יופיעו מיד!

האתר משמש קהלים שונים החל מסטודנטים שצריכים סיכומי מאמרים על מנת ללמוד למבחנים או בתהליך כתיבת העבודות הסמינריוניות שלהם, ועד חוקרים באקדמיה שמשתמשים בסיכומים לצורך סקירת הספרות בעת כתיבת מאמרים אקדמיים, התעדכנות שוטפת בתחום המחקר שלהם, ועוד. 

רגע, אז לא הבנתי, זה סיכום אוטומטי? נעשה סדר:

 

מה אוטומטי? – מה שצריך להיות אוטומטי: תהליך ההזמנה

באתר Sicum.co.il אתם לא צריכים לשלוח את המאמרים לסיכום, לחכות להצעת מחיר, לאשר אותה, ורק אז למעשה מתחיל הסיכום. אתר Sicum.co.il מאפשר תהליך הזמנה אוטומטי שבו אתם מעלים את המאמרים לסיכום ומקבלים מיד את המחירים ולוח הזמנים לסיכום, ויכולים לבצע מיד את ההזמנה. כך אתם חוסכים זמן יקר שכרוך בהמתנה להצעת מחיר ואישורה, כי הכל נעשה אונליין ובאופן מיידי. 

תהליך ההזמנה האוטומטי עוזר לכם גם לחסוך כסף. אל תשכחו שכמו שתהליך ההזמנה עוזר לכם לחסוך זמן, הוא גם עוזר לנו לחסוך זמן, וזה בא לידי ביטוי ישירות בהורדת המחיר של הסיכומים. כך שאתם יכולים לקבל סיכום באותה רמה שאתם יכולים לקבל באתרים אחרים שמציעים סיכום מאמרים (כגון טקסטיפיי, Researches.co.il ועוד), אבל יותר בזול. 

 

מה אנושי? – מה שצריך להיות אנושי: כתיבת הסיכום

רבים מאמינים כי קיים סיכום מאמרים אוטומטי, אבל למעשה לא קיים עדיין שירות שמאפשר סיכום אוטומטי של מאמרים אקדמיים שמניב תוצאה מועילה. ניתן לקרוא בהרחבה על כך כאן. בכל מקרה, אין תחליף למסכם אנושי שיקרא את המאמר ויסביר אותו בעברית פשוטה. במיוחד אם מדובר במאמרים מורכבים, אי אפשר להסתפק בבחירה של משפטי מפתח מתוך המאמר ועל המסכם להבין את המאמר לפני שהוא מסכם אותו במילים שלו. לצורך כך הכרחי להשתמש במסכם אנושי. רק מסכם אנושי יכול לקרוא את המאמר, להבין אותו, ואז לכתוב את הסיכום בעברית מתוך הבנה של המאמר כולו. 

צריכים סיכום מאמרים? העלו את המאמרים שלכם עכשיו ותוכלו לבצע מיד את ההזמנה.